technologie dla budownictwa

Mobilny system produkcji betonu

Urządzenie przenośne do kruszyw oraz Eurosilos, połączone w jeden moduł, tworzą mobilny, precyzyjny i wydajny system do produkcji betonu.

mspb

Wyposażony jest on w elektroniczne dozowanie materiałów.Pozwala na zaprogramowanie do 99 algorytmów produkcji betonu wraz z wymaganymi ilościami poszczególnych składników. Ze względu na brak mieszalnika całe urządzenie wymaga zasilania mocą tylko 15-20 kW. Może też być zasilane z zespołu prądotwórczego o mocy 30 kVA. Jednocześnie wyeliminowany został czasochłonny proces mycia mieszalnika. Zarówno przenośne urządzenie do kruszyw jak i Eurosilos w łatwy sposób mogą być przemieszczane pomiędzy placami budowy przy pomocy zwykłych samochodów ciężarowych. System jest polecany dla firm budowlanych, producentów betonu towarowego oraz stacjonarnych betoniarni.
Proponujemy silosy poziome, pionowe, wyposażone w elektroniczne systemy wagowe oraz ruchome urządzenia do podawania kruszyw.

mspb2

Urządzenia do kruszyw przewoźne służące do magazynowania i dozowanego pobierania kruszyw, charakteryzują się małymi gabarytami i konfiguracją o zmiennej geometrii. Można je przewozić samochodami ciężarowymi nie przekraczając skrajni.
Urządzenia zaspokajają zapotrzebowanie firm budowlanych na maszyny ekonomiczne, uniwersalne i o zwartej budowie, które mogą być przemieszczane pomiędzy placami budowy przy pomocy zwykłych samochodów ciężarowych.

mspb3

Eurosilos jest urządzeniem uniwersalnym i bardzo łatwym w obsłudze. Spełnia on oczekiwania firm budowlanych i firm związanych z budową dróg. Może być w łatwy sposób załadowany i wyładowany z samochodu ciężarowego lub z przyczepy, przy pomocy których zostaje przewieziony i ustawiony w miejscu robót, na zwykłym podłożu, przy pomocy niezależnych wsporników teleskopowych.

mspb4

Silos monolitowy jest pochodnym silosów tradycyjnych, zachowuje ich wymiary i formy a różni się tym, że jest dodatkowo wyposażony w trzy nogi i podstawę podporową z zamontowanym urządzeniem ważącym.
Silos dysponuje systemem ważenia z użyciem komór ładowania wyposażonym w urządzenia elektroniczne obsługujące formuły dozowania w kierunku malejącym; system taki pozwala na kontrolę ilości otrzymanego cementu jak i jego pozostałości.
Każdy silos jest dodatkowo wyposażony w przyrząd do kontroli wydobycia materiału z użyciem regulatora czasowego. Może być zestawiony z ruchomym urządzeniem dla kruszyw.


załączniki: 1
zacieraczki do tynków

PL | EN | RUS

Tel./fax +48 32 214 64 51
biuro@techservice.info.pl
2010© Tech Service Polska

techservice cookies