145473585.16.10.1515161055 Technologia
technologie dla budownictwa

Technologia

Metody wykonania zaprawy.

Wykonanie masy Polytech agregatem Kompatto- najbardziej efektywny sposób – użycie agregatu Kompatto daje nieograniczone możliwości wykonywania wszystkich klas Polytech. Składniki gotowego produktu dozowane są przez operatora na placu budowy. Tech Service Polska przeprowadza szkolenia, które gwarantują bezpieczną pracę oraz przedłużają żywotność urządzenia. Wykonanie gotowej masy 1 m3 następuje w ok. 5 minut. Zestaw urządzeń Kompatto zdolny jest do produkcji piany, która nadaje własności samopoziomujące produkowanej masie – co jest bardzo istotne przy wykonywaniu podkładów podłogowych. Wytworzenie odpowiedniej ilości piany umożliwia ograniczenie ilości styropianu do 500 l w 1m3. W zależności od potrzeb operator reguluje skład produkowanej masy Polytech, przez co nadaje jej własności samopoziomujące lub przygotowuje ją do układania w spadkach.

Wykonanie masy Polytech w betoniarce budowlanej metoda przydatna przy wykonywaniu niewielkich ilości masy – do ok. 10 m3. Na plac budowy w żółtych workach dostarczony jest Polytech – granulat styropianowy połączony z dodatkiem TECH – i zgodnie z recepturą łączy się go z mlekiem cementowym wytworzonym w zwykłej betoniarce. Przy bardzo małych ilościach można wykonywać masę przy użyciu ręcznego mieszadła. Tak wykonaną mieszankę rozkładamy i wyrównujemy ręcznie. Nie posiada ona własności samopoziomujących.

Wykonanie masy Polytech w betoniarce samochodowej wraz z urządzeniem PK 06 Metoda pozwala wykonać bardzo duże ilości masy w krótkim czasie. Na plac budowy w żółtych workach dostarczony jest Polytech – granulat styropianowy połączony z dodatkiem TECH – i zgodnie z recepturą łączy się go z mlekiem cementowym wytworzonym w betonomieszarce samochodowej. Składniki mieszane są kilka minut, następnie pompowane za pomocą urządzenia PK 06 na miejsce zabudowy. Tą metodą wykonujemy klasy Polytechu o zawartości 800 l styropianu w 1 m3 gotowego produktu. Ograniczone są własności samopoziomowania, ale uzyskujemy inne możliwości układania, np. na płaszczyznach skośnych.


zacieraczki do tynków

PL | EN | RUS

Tel./fax +48 32 214 64 51
biuro@techservice.info.pl
2010© Tech Service Polska

techservice cookies